Ogłoszenia 26.03.2023

V  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

26 marca 2023

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1745. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W czwartki od 1700 trwa w naszej świątyni adoracja Najświętszego Sakramentu, a w piątek Droga Krzyżowa o godz. 1745.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Od 1730 zapraszamy na adorację i rozważanie tajemnic różańcowych jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP i zadośćuczynienie za grzechy. Następnie wspólna modlitwa różańcowa i Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

4. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w tym dniu będzie sprzedawała przed kościołem palmy, które poświęcimy w czasie każdej Mszy św.

Tradycyjnie także w tym dniu po Mszach św. zbieramy ofiary, by  wesprzeć nasze koszalińskie hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego.

 5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. W nim m.in. o procesie beatyfikacyjnym ks. Blachnickiego. Jest także nowy numer „Małego gościa”.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom niech Bóg błogosławi i strzeże przez cały nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i wszelkiego dobra.

Szczęść Boże!

W piątek pochowaliśmy śp. Andrzeja Konopko z ul. Bosmańskiej, miał 73 lata. Wieczny odpoczynek…  

Ogłoszenia 19.03.2023

IV  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

19 marca 2023

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1745. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W poniedziałek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca po Mszy Świętej Wieczornej Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

3 .W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1745.

- W piątek także - 24 marca - zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej organizowanej w Koszalinie. Do wyboru trzy trasy: 49, 44 bądź 47 km. Rozpoczęciem wydarzenia będzie Eucharystia o godz. 17:00 w katedrze. Zapisy i wszelkie informacje: www.edk.org.pl, tel. 514-748-702.

4. Sobota – 25 marca – święto Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas Eucharystii o 18:30 będzie można podjąć tzw. dzieło duchowej adopcji, składając zobowiązanie codziennej modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka i jego rodziców. DEKLARCE?

5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Można także zakupić jeszcze Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Szczęść Boże!

Ogłoszenia 12.03.2023

III  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

12 marca 2023

 1. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Prowadzi je ks. Grzegorz Grabowski - Wikariusz z parafii pw. św. Matki Teresy z Kalkuty. Polecamy ten czas i księdza rekolekcjonistę naszym modlitwom. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o godz. 1000 i 1830. Nie ma Mszy o 700. W ostatnim dniu rekolekcji, w środę – Spowiedź święta.

  W tych dniach także dzieci z SP nr 5 będą przeżywały swoje rekolekcje.

  Program spotkań został podany w szkole.
 1. Dziś jeszcze zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1745. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.
 1. W piątek zapraszamy dzieci na „Drogę Krzyżową” o godz. 1600. Dorosłych natomiast zapraszamy w piątek na Nabożeństwo Wielkopostne połączone z Adoracją Krzyża. Będzie to wspólna modlitwa przeplatana śpiewem i Słowem Bożym. Nabożeństwo rozpocznie się bezpośrednio po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy. NIE BĘDZIE DROGI KRZYŻOWEJ O 17.45 !

 2. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Można także zakupić Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu dla cierpiącej Ukrainy. Zebraliśmy 2800 zł.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i Bożych łask.

Szczęść Boże!

W piątek pochowaliśmy śp. Ryszarda Wakulak z ul. Bosmańskiej. Miał 66 lat. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia 05.03.2023

II  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

5 marca 2023

1.  Przeżywamy drugą niedzielę Wielkiego Postu. Dziś jeszcze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:45. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych po Drodze Krzyżowej przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Zgodnie z zapowiedzią i apelem Episkopatu Polski dziś w naszej świątyni po Mszach Św. zbieramy ofiary pieniężne, by wesprzeć naród ukraiński cierpiący z powodu wojny.

3. Osoby, które chcą się przygotować do sakramentu małżeństwa zapraszamy na Kurs Przedmałżeński, który zostanie przeprowadzony od jutra - 6 marca do 29 maja. Spotkania będą odbywały się w poniedziałki o godz. 19:00 w głównym budynku Szkoły Katolickiej przy Parafii Ducha Świętego w Koszalinie.

4. W piątek nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” przed Mszą św. o godz. 1745.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Grzegorz Grabowski - Wikariusz z parafii pw. św. Matki Teresy z Kalkuty.  Polecamy ten czas i księdza rekolekcjonistę naszym modlitwom.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy dla dzieci o 1130 poświęcimy  książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy wieczornej za tydzień spotkanie z młodzieżą do Bierzmowania.

7. Powoli przygotowujemy się do radości świąt Wielkiej Nocy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego uwielbiania Boga śpiewem w czasie Triduum Paschalnego - najważniejszych dni dla chrześcijan. Nasza Schola ma swoje próby w każdą sobotę na plebani o godz. 10:00

8. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Wychodząc ze świątyni można zabrać papierowe skarbonki na tzw. „Jałmużnę wielkopostną”. Skarbonki te oddajemy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.

9. Od przyszłej niedzieli będzie można także zakupić Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy jak najlepsze życzenia.

Szczęść Boże!

Ogłoszenia 26.02.2023

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

26 lutego 2023

1.  Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu.

-  Dziś jeszcze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:45. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych po Drodze Krzyżowej przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek – zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych podczas adoracji od godz. 1700.

3. W piątek nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” przed Mszą św. o godz. 1745.

4. I sobota miesiąca:  od 1730 zapraszamy na adorację i rozważanie tajemnic różańcowych jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP i zadośćuczynienie za grzechy. Następnie wspólna modlitwa różańcowa i Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

W sobotę także w naszej Katedrze o godz. 11.00 odbędzie się Ingres bpa Z. Zielińskiego. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości. Ingres będzie także transmitowany przez Telewizję Trwam oraz Dobre Media.

5. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Wychodząc ze świątyni można zabrać tradycyjnie papierowe skarbonki na tzw. „Jałmużnę wielkopostną”. Skarbonki te oddajemy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na rzecz dotkniętych trzęsieniem ziemi w Syrii i Turcji. Zebraliśmy kwotę 4 300 zł.

W związku z Apelem Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę w naszej świątyni po raz kolejny po Mszach Św. będziemy zbierali pieniądze, by wesprzeć ofiary wojny w Ukrainie.

Dziękując wszystkim, którzy wspomagają  naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy również wszystkim, którzy jutro wracają do szkoły.                                                           

Szczęść Boże!

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Andrzej Wieczyński lat 82 z ul. Krańcowej oraz Janina Ciura – Kunicka – lat 96 z ul. Jantarowej. Wieczny odpoczynek

Ogłoszenia 19.02.2023

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 lutego 2023

1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj po każdej Mszy św. w naszej parafii zbieramy ofiary do puszki na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Syrii i Turcji.  Zebrane środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.  

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

3. W najbliższą środę - 22 lutego -  rozpoczniemy okres przygotowania do świąt Wielkanocnych, czyli  Wielki Post. Msze św. w Środę Popielcową w o 1000, 1700 i o 1830. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły. Przypominamy, że wstrzemięźliwość od potraw mięsnych obowiązuje wszystkich od 14 roku życia, bez górnej granicy wieku, natomiast post ilościowy obowiązuje od 18 do 60 roku życia. Oznacza to, że w ciągu dnia możemy spożyć wyłącznie jeden posiłek do syta, a pozostałe dwa niepełne. Obowiązek postu nie dotyczy osób chorych.

W tym dniu także zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie pokutno -uwielbieniowym „Post, modlitwa i jałmużna”. Nabożeństwo odbędzie się w kościele pw. św. Wojciecha w Koszalinie w Środę Popielcową o godzinie 20:30. Nabożeństwu przewodniczyć będzie bp senior Edward Dajczak. Całość transmitowana będzie na żywo we wszystkich pasmach lokalnych TVP3. 

4. Wielki Post to nabożeństwa „Drogi Krzyżowej”. Tradycyjnie odprawiamy je w piątki przed Mszą św. o godz. 17.45.

5. Zachęcam do nabycia  „Gościa Niedzielnego”. W nim warto przeczytać o tym, skąd się wziął i jaką treść kryje w sobie zwyczaj posypywania głów popiołem oraz jak poszczono w czasach Jezusa.

Dziękując wszystkim, którzy wspomagają  naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia wszelkie dobra.                                                       

Szczęść Boże!

W piątek odbył się pogrzeb śp. Henryka Kozłowskiego z ul. Morskiej – miał 71 lat. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia 12.02.2023

VI NIEDZIELA  ZWYKŁA

12 lutego 2023

 1. Wobec ogromu cierpienia, jakie spowodowało trzęsienie ziemi na terenie Syrii i Turcji nie możemy pozostać obojętni. Prosimy o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie. Prośmy, aby dobry Bóg miał w swojej opiece wszystkie ofiary tej tragedii, zmarłych obdarzył życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli dał nadzieję i duchowe umocnienie. Niech wspiera także tych, którzy niosą tam ratunek w przeróżny sposób. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w naszej parafii zorganizujemy zbiórkę na pomoc poszkodowanym.  Zebrane środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 1. Czwartek - jak zawsze od 1700 - adoracja Najświętszego Sakramentu.
 1. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. W nim obszerna rozmowa z naszym Biskupem Edwardem Dajczakiem, o Jego radościach i smutkach w posłudze biskupa, o planach na emeryturę i zmaganiu się z depresją.

 

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym tygodniu, spokojnego, bezpiecznego wypoczynku wszystkim, którzy rozpoczęli ferie zimowe, a naszym Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i wszelki łask Bożych .

                             Szczęść Boże!

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Jacek Węgielski z ul. Teligi – miał 57 lat oraz Antonina Kwarcińska z ul. Bosmańskiej - lat 91.  Wspomnijmy także naszego ks. Kazimierza Mordacza, który dokładnie miesiąc temu – 12 stycznia, odszedł do wieczności. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ogłoszenia 05.02.2023

V NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lutego 2023

 1. K O M U N I K A T 2 lutego 2023 roku, Stolica Apostolska poinformowała o objęciu urzędu Biskupa Koszalińsko-Kołobrzeskiego przez dotychczasowego Biskupa Koadiutora Zbigniewa Zielińskiego, mianowanego wcześniej na tę posługę przez Ojca Świętego Franciszka 10 marca 2022 roku. Papież Franciszek przyjął rezygnacji i przejście na emeryturę naszego dotychczasowego Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka. Jest to moment, w którym kierujemy do Boga modlitwę wdzięczności za niemal szesnaście lat pełnej pasterskiego oddania posługi Biskupa Edwarda Dajczaka. Uroczysty ingres Biskupa Zbigniewa do katedry koszalińskiej odbędzie się 4 marca 2023 r. o godz. 11:00. Już dziś zapraszamy na tę uroczystość. Niech to historyczne wydarzenie będzie okazją do szczególnej jedności i wspólnej modlitwy za naszego nowego pasterza oraz diecezję. 
 2. Wtorek - Msza św. wieczorna w intencji Rodziny i dzieł Radia Maryja.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. Czwartek - jak zawsze od 1700 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 3. W sobotę – 11 lutego – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i światowy Dzień Chorego.
 4. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. W nim artykuł o różnych formach życia konsekrowanego. Jest także nowy numer „Małego Gościa”.
 5. Bóg zapłać za ofiary złożone na Zakony Kontemplacyjne w miniony czwartek w święto MB Gromniczej. Zebraliśmy 784 zł. Bardzo dziękujemy także wszystkim, którzy pomogli uprzątnąć dekoracje świąteczną w Kościele. Bóg zapłać!

Na stronie internetowej naszej parafii można już oglądać zdjęcia z uroczystości pogrzebowych ks. Kazimierza. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Pani Mariannie Stolarz, która pod nieobecności Pani Róży, wykonała wszystkie te zdjęcia. Serdeczne Bóg zapłać!

I na koniec jeszcze jedno, bardzo ważne podziękowanie związane z naszą świątynią.  Od lat cieszymy się, że została wybudowana dzięki ofiarności, pracy i zaangażowaniu wielu ludzi. Okazało się tylko po latach, że budynek naszej świątyni, po zakończeniu prac budowlanych formalnie nie został oddany do użytku. Dzięki naszemu parafianinowi, Panu Bartoszowi Mejerowi, który zresztą często służy tutaj przy ołtarzu jako ministrant, wszystko udało się szczęśliwie załatwić – a nie było to takie proste. Od września, przez 4 miesiące zbierał on całą potrzebną dokumentację do protokołu kontroli zakończenia budowy kościoła. Uwierzcie nam, było tego bardzo dużo. Dnia 26 stycznia otrzymaliśmy od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego decyzję na pozwolenie użytkowania naszej świątyni. Bogu niech będą dzięki, Panu Bartoszowi Mejer i wszystkim innym, którzy mu w tym pomogli,  a dzięki którym dziś możemy powiedzieć, że według prawa budowlanego zakończyliśmy budowę kościoła i może z niego korzystać. ALLELUJA!

 

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym tygodniu, a naszym Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Szczęść Boże!

W sobotę odbył się pogrzeb śp. Marii Serbińskiej z ul. Bosmańskiej – miała 75 lat. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia 29.01.2023

 IV NIEDZIELA  ZWYKŁA

29 stycznia 2023

1. We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską parafii - kolędę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. A jest to niecałe 30 % Rodzin w Parafii. Bóg zapłać za otwarte drzwi Waszych domów i mieszkań, za życzliwość, za wszelkie poczęstunki i za złożone ofiary z racji kolędy. Dziękujemy za dobre słowo i życzenia. Dziękujemy także naszym ministrantom za pomoc w kolędowaniu. W ich imieniu także składamy podziękowanie za ofiary pieniężne i wszelkie słodkości, które otrzymali od Was podczas kolędowania. Bóg zapłać!

Wszystkich parafian, zarówno tych, którzy nas przyjęli po kolędzie, jak i tych, u których drzwi zastaliśmy zamknięte - obejmujemy naszą modlitwą.

Od poniedziałku wraca Msza św. wieczorna o 1830.

Przypominamy, iż kancelaria czynna jest we wtorki od 17 – 18

oraz w soboty od 10 – 12.

2. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego”. W nim m. in. wspomnienia z pogrzebu naszego ks. Kazimierza.

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

4.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek 2 II – zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych podczas adoracji od godz. 1700. Jest to jednocześnie święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone gromnice, a naszymi ofiarami w tym dniu wspieramy zakony kontemplacyjne.

Po Mszy wieczornej zapraszamy Was do pomocy przy rozbieraniu dekoracji świątecznych w kościele.

I piątek miesiąca – to jednocześnie wspomnienia św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Podczas Mszy św. za przyczyną św. Błażeja pobłogosławimy nasze gardła.

I sobota miesiąca:  od 1730 zapraszamy na adorację i rozważanie tajemnic różańcowych jako wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Maryi i zadośćuczynienie za grzechy. Następnie wspólna modlitwa różańcowa i Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

Dziękując wszystkim, którzy wspomagają  naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości.                                                          

Szczęść Boże!

W sobotę odbył się pogrzeb śp. Mieczysława Serbińskiego z ul. Bosmańskiej – miał 80 lat oraz śp. Marianny Koziarskiej – lat 91, także z ul. Bosmańskiej. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia 22.01.2023

III  NIEDZIELA  ZWYKŁA   22 stycznia 2023

1. W miniony poniedziałek pożegnaliśmy w naszej parafii ks. Kazimierza Mordacza. Drodzy Parafianie - chcę Wam wszystkim wraz z Rodziną ks. Kazimierza jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za tak piękne świadectwo Waszej wiary i okazaną przez Was wdzięczności i szacunek wobec osoby zmarłego Kapłana.

Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie zgromadzili się w naszej świątyni na modlitwie przy zmarłym ks. Kazimierzu. Dziękuję Służbie liturgicznej wraz z ks. Piotrem, dziękuję scholi i Panu Organiście. Dziękuję za kwiaty, znicze a przede wszystkim za zamówione Msze św.

Za zmarłego kapłana, będziemy odprawiali Msze św. przez cały rok, każdego 12 dnia miesiąca, a Żywy Różaniec zamówił Msze gregoriańskie za śp. ks. Kazimierza.

Bóg zapłać Pani Teresce – naszej kościelnej i Pani Teresie Radzikowskiej, które posprzątały kościół przed Mszą żałobną. Pani Elżbiecie Bohdziewicz i  Pani Mariannie Janiec Bóg zapłać za dekorację przy konfesjonale ks. Kazimierza i przy ołtarzu. Dziękuję także Panu Krzysztofowi Grandzie za przygotowanie portretów ks. Kazimierza i umieszczenie wspomnień o zmarłym kapłanie w internecie. Bóg zapłać Pani Róży Gorońskiej, która  zebrała mnóstwo zdjęć związanych z ks. Kazimierzem, a teraz możemy je oglądać na naszej stronie parafialnej. Zachęcam do obejrzenia!

Dziękuję wszystkim, którzy byli również obecni na pogrzebie w Jeżycach, i tym, którzy pojechali autokarem, ale także wielu z Was pojechało swoimi samochodami. Wszystko to świadczy tylko o tym, jak bardzo zapisał się w Waszych sercach ks. Kazimierz, i jak bardzo byliście mu wdzięczni.

Pamiętajmy o ks. Kazimierzy w naszych modlitwach.

2. Kończymy odwiedziny kolędowe naszych parafian.

Poniedziałek  od 16.00        - ul. Bosmańska  bloki 27, 29 i 37

Wtorek                                  - kolęda uzupełniająca.

3. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. W nim m. in. wspomnienia o papieżu Benedykcie XVI, o problemie kremacji zwłok, a także ciekawy artykuł o inteligentnych zwierzętach.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia, Jubilatom i solenizantom życzymy zdrowia i Bożych łask.

Szczęść Boże!

Duszpasterze Parafii