NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16 IV 2023

1. Obchodzimy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. W związku z tym po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszki na cele Caritas, a na godz. 1500 serdecznie zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.

2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

3. We wtorek o 16:30 próba przed I Komunią Świętą.

4. Od soboty rozpoczniemy "Rekolekcje 33" zawierzenia się Maryi i Jezusowi. Każdego dnia po Mszy wieczornej będzie katecheza. Więcej informacji u ks. Piotra.

5. W Niedzielę Palmową zbieraliśmy w naszym kościele ofiary, by wesprzeć nasze koszalińskie hospicjum. Zebraliśmy 2650 zł. Bóg zapłać!

6. Dziś w Gościu Niedzielnym” o trzech sposobach czynienia miłosierdzia, zapisanych przez siostrę Faustynę w „Dzienniczku”, oraz o tym, skąd bierze się niewiara i jak o Bogu rozmawiać z niewierzącymi.

7. W Koszalinie wznawia swoją działalność szkoła modlitwy dla wszystkich, a w szczególności młodych. Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby uczyć się wyjątkowej relacji z Bogiem – przez którego jesteśmy bardzo umiłowani, który daje nam wolność i ciągle ją odnawia. Najbliższe spotkanie szkoły –  21 kwietnia 2023 roku (piątek) w kościele pw. św. Józefa (przy katedrze) o godz. 18:00.

Niech Pan Zmartwychwstały błogosławi Wam wszystkim w nowym tygodniu, a naszych Jubilatów i Solenizantów niech obdarzy łaską zdrowia i wszelkim dobrem.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Żal lat 92 z ul. Morskiej i śp. Grażyna Mrzewa – lat 69 z ul. Bosmańskiej. Wieczny odpoczynek…