XXX Niedziela Zwykła – 23 października 

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele. Naszą modlitwą i ofiarami zbieranymi po Mszy św. do puszki, wspieramy dziś dzieła misyjne. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Codziennie nabożeństwa różańcowe przed Mszą św. o godz. 1800. Natomiast dzieci zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 1700.

3. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym

4. W czwartek spotkanie oazowe.

5. W sobotę próba scholi dziecięcej o godz. 10. Zapraszamy.

6. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” wiele informacji z życia kościoła powszechnego oraz z naszej diecezji.

7. Zbliża się miesiąc listopad. Wychodząc ze świątyni można zabrać ze stolika koperty z wypominkami. Prosimy o czytelne ich wypełnianie.

8. W minioną niedzielę przeżywaliśmy Dzień Papieski. Na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 1588 zł. Ze sprzedaży 600 kremówek zarobiliśmy 1540 zł. W tym miejscu bardzo dziękuję naszej młodzieży, która zbierała ofiary przed kościołem, Cukierni „Pielesiak” z ul. Jagoszewskiego za pyszne kremówki;  Panu, który je przywiózł i naszym Paniom, które zakupiły tacki papierowe i zajęły się sprzedażą. Część z zarobionych pieniędzy - 770 zł. przekażemy dla walczącej Ukrainy.

9. Nie wszyscy może wiedzą, ale nasza Parafia ma swoją stronę internetową. Powoli zmieniamy jej szatę graficzną. Znajdziemy tam wiele ważnych informacji o naszej parafii, choćby intencje mszalne czy ogłoszenia parafialne. Jest także galeria bieżących wydarzeń ze zdjęciami. Został także zmieniony adres mailowy parafii oraz numer konta parafialnego. Wszystko to jest na stronie internetowej oraz wywieszone na tablicy w przedsionku. Na stronie parafialnej przez link „Taca Elektroniczna Szybka wpłata” można także składać ofiary na potrzeby naszego kościoła.

W tym miejscy pragnę bardzo podziękować Panu Krzysztofowi Grandzie za pomoc w prowadzeniu tejże strony. Wielkie Bóg zapłać również dla Pani Róży Gorońskiej. To dzięki jej niesamowitej pracy, fotografiom i komentarzom mamy cudowną „Kronikę Parafialną”, a teraz także galerię w internecie. Zachęcam do zaglądania na naszą stronę: parafiaignacego.pl

Wszystkiego dobrego na cały nowy tydzień. Naszym Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożej opieki, zdrowia i wszystkiego dobrego. Jeszcze raz dziękujemy za Waszą ofiarność, za wyrazy waszej życzliwości, dziękujemy także za wszystkie dary, które trafiają po cichu na plebanie, owoce, słodkie smakołyki. Bóg zapłać!

Szczęść Boże!

Duszpasterze Parafii

W tym tygodniu odszedł do wieczności były nasz parafianin śp. Zdzisław Woźniak miał 64 lata.  Wieczny odpoczynek….