XXXI Niedziela Zwykła – 30 października

1. W poniedziałek ostatnie nabożeństwo różańcowe przed  Mszą św. o godz. 1800. W poniedziałek także o godz. 1900 zapraszamy do katedry koszalińskiej tradycyjnie na Noc Świętych - "Święty drogowskaz", czyli wieczorne czuwanie przed Uroczystością Wszystkich Świętych. W planie procesja z relikwiami, konferencja, Adoracja i uwielbienie, a potem spotkanie  integracyjne w salce na plebani.

2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy, iż w tym dniu mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy św. Msze Święte w naszym kościele:  8:00, 10:00, 11:30 i 18:30. Procesja i Msza Święta na cmentarzu w Koszalinie o godz. 13:00.

3. W środę Dzień Zaduszny. Msze Święte o 7:00, 10:00 i 18:30. W dniach 1-8 listopada, za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie jakiejkolwiek modlitwy w intencji zmarłych, pod zwykłymi warunkami – stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii świętej, można uzyskać odpust zupełny za zmarłych (1 raz dziennie za 1 zmarłego).

4. Nabożeństwa wypominkowe będą sprawowane codziennie o godz. 17:45. Wypominki będą odczytywane według porządku ulic, który został podany na kartkach wypominkowych.  Kartki wypominkowe są jeszcze w zakrystii i na stoliku przy wyjściu ze świątyni. Można je składać w skrzynce przed ołtarzem Jezusa Miłosiernego, w zakrystii, kancelarii lub na tacę.

5. W czwartek spotkanie oazowe.

6. W sobotę próba scholi dziecięcej o godz. 1000. Z racji I soboty Miesiąca zapraszamy od 1700 na adorację i rozważanie tajemnic różańcowych jako wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Maryi i zadośćuczynienie za grzechy. Po modlitwie różańcowej wypominki.

7. W przyszłą niedzielę o 1130 Msza św. z udziałem dzieci i spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych. W przyszłą niedzielę także po wszystkich Mszach świętych odbędzie się zbiórka Caritas "Zapałka nie ogrzeje". Dochód zostanie przekazany na zakup opału dla ubogich rodzin z naszej diecezji, a każdy ofiarodawca otrzyma symboliczne pudełko zapałek.

8. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszki na MISJE - zebraliśmy 1355 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

9. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” m. in. odpowiedź na pytanie, gdzie właściwie znajduje się niebo, piekło i czyściec? Jest także do nabycia „Mały Gość”.

10. Zapraszamy wszystkich chętnych, chcących doświadczyć żywego Boga na Pierwsze Białogardzkie Forum Charyzmatyczne  w dniach 12-13.11.2022 r. „Jezus Chrystus – wczoraj i dziś, ten sam także na wieki”.  Odbędzie się to w Białogardzie w Liceum Ogólnokształcące przy ul. Grunwaldzkiej (sala gimnastyczna)  Koszt 100 zł. Zapisy do końca października. Bliższe informacje w zachrystii.

Wszystkiego dobrego na cały nowy tydzień. Naszym Solenizantom, a 1 listopada, wspominając Wszystkich Świętych to każdy z nas ma swoje imieniny, życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszych świętych patronów. Wszystkim odwiedzającym cmentarze w tym czasie, niech Bóg da szczęśliwą i bezpieczną drogę.

Szczęść Wam Boże!

Duszpasterze Parafii

W tym tygodniu odeszła do wieczności:

- śp. Halina Bartkiewicz z ul. Franciszkańskiej – lat 86.  Wieczny odpoczynek….