IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

30 IV 2023

1. Trwa ją zapisy do klas pierwszych Katolickiej Szkoły Podstawowej w Koszalinie. Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.

2. Jutro 1 dzień maja, rozpoczynamy nabożeństwa ku czci NMP. Codziennie zapraszamy na litanię do Matki Bożej o 18:00. Po litanii wysłuchamy konferencji w ramach „Rekolekcji 33”. W związku z jutrzejszym dniem wolnym, zapraszamy na Msze św. tylko o godz. 10:00 i 18:30.

3. We wtorek – 2 maja – obchodzimy święto flagi. Zadbajmy o udekorowanie naszych domów i mieszkań flagą państwową.

4. W środę uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze św. w tym dniu o 10:00 i 18:30. O godzinie 10:00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu jesteśmy zaproszeni na wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych w 232 rocz. uchwalenia Konstytucji 3 maja. Koncert odbędzie się przed budynkiem Biblioteki Wojewódzkiej w Koszalinie o godz. 17:00. Jeśli pogoda nie dopisze, koncert odbędzie się w sali konferencyjnej biblioteki.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

6. Najbliższa sobota to I sobota miesiąca. Zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na adorację od 17:15. W trakcie adoracji rozważanie tajemnic różańcowych i wspólna modlitwa różańcowa.

7. W przyszłą niedzielę spotkanie przed bierzmowaniem na Mszy o godz. 18:30.

8. Ogłoszenie dla Seniorów. „Dzienny Dom Pogodna Jesień Senior+” znajdujący się przy ul. Teligi 4 serdecznie zaprasza naszych parafian, którzy ukończyli 60 rok życia do udziału w zajęciach prowadzonych przez ten dom od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00.

9. Jak w każdą niedzielę można nabyć Gościa Niedzielnego”. W nim o św. Teresie z Lisieux i niezwykłej popularności jej kultu.

Wszystkiego dobrego na cały nowy tydzień pod opieką Matki Bożej. Naszych Jubilatów i Solenizantów polecamy Bożej Opatrzności.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp.: Cecylia Sadowska z ul. Bosmańskiej – miała 101 lat. Wieczny odpoczynek…