Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci przygotuwujący się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej w naszej parafii. Jako ksiądz odpowiedzialny za przygotowanie dzieci chciałbym się z Wami (oboje Rodzice) wraz z dzieckiem spotkać na dłuższą chwilę (około 30 min.) w Waszym domu lub przy parafii, by wysłuchać Waszych refleksji z przygotowania Waszego Dziecka do pierwszych świadomych sakramentów.

Proszę o telefoniczne uzgodnienie (604 83-24-05) dogodnego dla Was terminu i godziny spotkania. Proszę o przypomnienie sobie zobowiązań, jakie podpisaliście zgłasząc Wasze dziecko. Dzieci powinny mieć ze sobą książeczkę do nabożeństwa, medalik i różaniec.

Spotkanie to także okazja do pytań i wyjaśnień niejasnych spraw. Termin końcowy spotkań to PIERWSZA SPOWIEDŹ w dniu 14 maja 2022 roku. Spowiedź odbędzie się o godz. 16:00 (w sobotę) po wspólnym przygotowaniu w kościele. Zachęcam serdecznie Rodziców do dania świadectwa i - jeśli to możliwe w Waszej sytuacji sakramentalnej - przystąpienia samemu do spowiedzi.

Przy spotkaniu powinniście już podjąć ostateczną decyzję czy uczestniczycie w Komunii Świętej Wspólnej czy (lub - i) Rodzinnej.

Wspieram Was modlitwą i czekam na radosne dzielenie się.

ks. Krzysztof Kowal

proboszcz