V  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

26 marca 2023

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1745. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W czwartki od 1700 trwa w naszej świątyni adoracja Najświętszego Sakramentu, a w piątek Droga Krzyżowa o godz. 1745.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Od 1730 zapraszamy na adorację i rozważanie tajemnic różańcowych jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP i zadośćuczynienie za grzechy. Następnie wspólna modlitwa różańcowa i Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

4. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w tym dniu będzie sprzedawała przed kościołem palmy, które poświęcimy w czasie każdej Mszy św.

Tradycyjnie także w tym dniu po Mszach św. zbieramy ofiary, by  wesprzeć nasze koszalińskie hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego.

 5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. W nim m.in. o procesie beatyfikacyjnym ks. Blachnickiego. Jest także nowy numer „Małego gościa”.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom niech Bóg błogosławi i strzeże przez cały nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i wszelkiego dobra.

Szczęść Boże!

W piątek pochowaliśmy śp. Andrzeja Konopko z ul. Bosmańskiej, miał 73 lata. Wieczny odpoczynek…