IV  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

19 marca 2023

1. Dziś jeszcze zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1745. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa Gorzkich Żali oraz Mszy piątkowych przeznaczymy na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W poniedziałek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca po Mszy Świętej Wieczornej Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

3 .W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1745.

- W piątek także - 24 marca - zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej organizowanej w Koszalinie. Do wyboru trzy trasy: 49, 44 bądź 47 km. Rozpoczęciem wydarzenia będzie Eucharystia o godz. 17:00 w katedrze. Zapisy i wszelkie informacje: www.edk.org.pl, tel. 514-748-702.

4. Sobota – 25 marca – święto Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas Eucharystii o 18:30 będzie można podjąć tzw. dzieło duchowej adopcji, składając zobowiązanie codziennej modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka i jego rodziców. DEKLARCE?

5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Można także zakupić jeszcze Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.