Niedziela Chrystusa Króla  – 20 listopada

 

  1. Dziś w naszej parafii gościmy kleryka – diakona Ksawerego, który zgodnie z zapowiedzią, po Mszy św. będzie zbierał ofiary na nasze koszalińskie seminarium. Bóg zapłać za Wasze zrozumienie i ofiarność.
  1. Nabożeństwo WYPOMINKOWE codziennie o godz. 1745. Zakończenie wypominek w najbliższą sobotę. Wypominki są odczytywane według porządku ulic, który został podany na kartkach.
  1. Poniedziałek - spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  1. We wtorek wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki. Na Mszy św. wieczornej będziemy się modlili za wszystkich, którzy muzyką i śpiewem chwalą Boga w naszej Parafii. Szczególnie za Pana Adama, naszego Organistę oraz Panią Małgosię i scholę Dziecięcą i Młodzieżową. ZAPRASZAMY.
  1. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” warto przeczytać o podjętej przez współczesnych malarzy próbie namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego według wizji s. Faustyny opisanej w „Dzienniczku”.
  1. Przyszła niedziela – to już Adwent. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz będzie można już nabyć Świece Wigilijne.

Bóg zapłać za zbiórkę „Pomoc Kościołowi w potrzebie” – dla Ukrainy przeprowadzoną tydzień temu. Zebraliśmy 1795 zł. Natomiast wcześniej w piątek 11 listopada, sprzedawaliśmy rogaliki „świętomarcińskie”. Zarobiliśmy 609 zł. Pieniądze te również zostały przekazane na pomoc dla Ukrainy. W tym miejscu dziękuję cukierni „Pielesiak” za pyszne rogaliki oraz naszym Paniom, które zajmowały się ich sprzedażą. Wszystkim z serca wielkie: Bóg zapłać!

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia Boże błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

UWAGA!

W najbliższą sobotę - 26.11 nie ma próby scholi. Widzimy się 3.12.

Szczęść Boże!

Duszpasterze Parafii