XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada

 

  1. Dziś zgodnie z zapowiedzią w całej Polsce przeżywamy XIV Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Naszymi ofiarami zbieranymi przed kościołami chcemy pomóc cierpiącej i walczącej Ukrainie. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  1. Nabożeństwo WYPOMINKOWE codziennie o godz. 1745. Wypominki są odczytywane według porządku ulic, który został podany na kartkach.
  1. Poniedziałek - spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu  Świętym.
  1. W sobotę o 1000 próba scholi dziecięcej, a o 1045 zapraszamy na próbę osoby starsze, które lubią śpiewać i chciałyby swym śpiewać uwielbiać Boga na Eucharystii.
  1. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a w niej księgi Nowego Testamentu, Apokalipsa i Listy Apostolskie.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok kościelny.
  2. Będziemy także gościli w naszej parafii kleryka koszalińskiego seminarium, który skieruje do nas słowo rektora oraz będzie zbierał po Mszach św. ofiary na rzecz naszego diecezjalnego seminarium.
  3. Bóg zapłać za zbiórkę Caritas „Zapałka nie ogrzeje” przeprowadzoną pod opieką Pana katechety Andrzeja Karaska przez uczniów SP 5 należących do Szkolnego Koła Caritas. Uczniowie zebrali 876 zł. Pieniądze te przekażemy potrzebującym pomocy z naszej parafii.
  4. Dziękujmy wszystkim, którzy za modlitwę i Waszą ofiarność. Bóg zapłać za ofiary składane na Wypominki. Bardzo dziękujemy Pani Róży Gorońskiej, która przepisała na komputerze prawie wszystkie kartki Wypominkowe. Dzięki temu łatwiej nam się je odczytuje podczas nabożeństwa.

Drogim Parafianom i Czcigodnym Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości.

Szczęść Boże!

Duszpasterze Parafii